Bez kategorii

Konkurs dla czytelników bloga Hello Morning z nagrodą od Weck Polska.

ADVENTURE CLUB (2)

Nareszcie! Na blogu Hello Morning pojawia się długo obiecywany, wielokrotnie zapowiadany konkurs. Okazji do świętowania jest naprawdę sporo w maju tego roku… Poczynając od tego, że profil bloga na Facebooku 22. maja będzie obchodził rok, a już udało się przekroczyć na nim liczbę ponad trzech tysięcy polubień, a kończąc na moich własnych urodzinach. Cieszę się bardzo, że blog tak się rozwija i coraz więcej ludzi dostrzega i docenia pracę, którą w niego wkładam. Niebawem doczekam się loga, który będzie zdobił moją stronę, pojawiał się na plakatach imprez, na których pojawiam się, jako blogerka, a kiedyś może ozdobi jakiś fartuch, torbę, koszulkę? Kto wie, kto wie!

Sami widzicie, że okazji do świętowania jest mnóstwo.

Postanowiłam, że odwdzięczę się trochę moim czytelnikom za liczne odwiedziny strony, za polubienia, miłe komentarze oraz wspaniałe maile i wiadomości, które do mnie od Was płyną.

Konkurs, w którym fundatorem nagrody jest firma Weck Polska, nie jest ani prosty, ani trudny. Cenię swoich czytelników, dlatego będę wymagać czegoś więcej niż zwykłego udostępnienia strony czy zdjęcia na facebooku, ale przede wszystkim chciałabym zobaczyć jak twórczy jesteście.

Zasady konkursu:

1. Polub na facebook’u stronę Hello Morning oraz Weck Polska.

2. Udostępnij na swoim profilu grafikę informującą o konkursie znajdujące na mojej stornie na Facebook’u. Udostępnienie musi być widoczne dla wszystkich na Facebooku, dlatego zadbajcie o odpowiednie ustawienia na Waszych stronach oraz oznaczone hashtagami: #hellomorning #weckpolska #konkurs.

3. Najważniejsza cześć:

 • ZAPROPONUJCIE DANIE WEGAŃSKIE, CZYLI W 100% WYKONANE Z ROŚLIN, KTÓRE DOSKONALE NADAJE SIĘ DO PODANIA W SŁOIKU. (MOŻE MIEĆ FORMĘ PRZEPISU LUB KILKU ZDANIOWEGO OPISU)
 • WYKONAJCIE JE I ZRÓBCIE ZDJĘCIE.
 • OPIS/PRZEPIS WRAZ ZE ZDJĘCIEM ZOSTAWCIE W KOMENTARZU POD DOWOLNYM KONKURSOWYM WPISEM NA MOIM FACEBOOK’U.

4. Spośród nadesłanych propozycji niezależne jury, w postaci mojego chłopka Pawła, wybierze autora najlepszego pomysłu, do którego ja, czyli Hello Morning, wyślę prezent.

5. Czas nadsyłania propozycji  – 20.05.2015 do godziny 20.00.

6. Wyniki ogłoszę na stronie http://www.hello-morning.org oraz na  Facebooku Hello Morning  – 21.05.2015 o godzinie 20:00.

7. Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić WSZYSTKIE powyższe punkty.

ZAPRASZAM DO ZABAWY, GOTOWANIA I DZIELENIE SIĘ POMYSŁAMI. IM WIĘCEJ, TYM WIĘKSZE SĄ WASZE SZANSE! 🙂

IMG_0623

7 myśli w temacie “Konkurs dla czytelników bloga Hello Morning z nagrodą od Weck Polska.”

 1. ale trochę nie rozumiem czy „zaproponujcie” danie oznacza, że mamy być autorem przepisu od początku do końca?!? Bo tak dobra to nie jestem 😦 Niestety 😦

  Polubienie

  1. Twój wybór. Ja nie będę tego weryfikować. Tym bardziej nie spodziewałabym się, że zrobi to Paweł. Oczywiście zachęcam, aby w przepisach było jak najwięcej Waszego wkładu i inwencji. 🙂

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s